• www.pmexperts.pl - analiza biznesowa
  pmexperts.plJednym z głównych obszarów naszej działalności jest prowadzenie profesjonalnego doradztwa dla firm i klientów indywidualnych, w ramach którego prowadzimy dla naszych klientów także działania, jakie obejmuje analiza biznesowa. Wykonywana przez naszych specjalistów analiza biznesowa pozwoli ocenić dojrzałość projektową Państwa firmy.
 • Usługi kancelarii Wolff & Sieniawski
  www.ws-kancelaria.plPoszukujesz porady, która pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości związane z kierunkiem realizacji i konsekwencjami poszczególnych czynności prawnych? Usługi Kancelarii Wolff & Sieniawski to nie tylko możliwość skorzystania z konsultacji, ale również podjęcia stałej współpracy (podejmujemy się prowadzenia różnych spraw).
 • Zakładanie spółek
  www.grandnova.com.plDbamy przede wszystkim o to, aby wszyscy nasi Klienci mieli możliwość dynamicznego rozwijania się - już od pierwszego momentu istnienia nowej firmy. Dlatego też jedną z kluczowych usług jest wsparcie w trakcie zakładania spółek. Jesteśmy w stanie zatroszczyć się o sprawny i dynamiczny przebieg wszystkich procedur rejestracyjnych.
 • Obsługa loterii - promocyjnej i audioteksowej
  www.kancelariamuranowicz.plSpecjalnością Kancelarii Radcy Prawnego Artur Muranowicz są gry hazardowe, w ramach których jesteśmy w stanie sporządzić regulamin loterii promocyjnej i audiotekstowej, a także podjąć się całościowej obsługi loterii, począwszy od organizacji, aż po kontrolę, na którą pozwala nam posiadane świadectwo zawodowe Ministra Finansów.
 • Nowe prawo restrukturyzacyjne kancelaria
  tir.tomczak.plZajmujemy się wspieraniem podmiotów gospodarczych o różnej wielkości oraz zajmujących się działalnością w rozmaitych branżach. Głównym aspektem naszych działań jest praktyka korporacyjna, ale specjalizujmy się także w wielu wąskich dziedzinach, takich jak np. nowe prawo restrukturyzacyjne. Kancelaria Tomczak i Partnerzy Spółka Adwokacka omawia m. in. zmiany w kwestiach upadłościowych.
 • http://adwokat-solhaj.pl/obsluga_prawna_firm.html
  adwokat-solhaj.plPoszukujesz kancelarii adwokackiej zajmującej się obsługą prawną firm i przedsiębiorstw? Skorzystaj z usług mecenasa Piotra Sołhaja z Krakowa. Specjalizujemy się m.in. w prawie handlowym i gospodarczym, jak również podatkowym. Przyjmujemy zlecenia na stałą współpracę ze spółkami. Oferujemy kompleksowe usługi.
 
2017 © prra.