• Usługi kancelarii Wolff & Sieniawski
  www.ws-kancelaria.plWiele osób poszukuje wsparcia radcy prawnego, który byłby w stanie nie tylko udzielić porady, dokonać rzetelnej analizy sprawy, sporządzić stosowne wnioski, odwołania lub pozwy, ale także będzie w stanie podjąć się reprezentowania Klienta przed sądem zarówno w sprawach cywilnych, gospodarczych, jak i rodzinnych. Kancelaria Wolff & Sieniawski świadczy usługi związane z kompleksową opieką. Podejmujemy się także działań związanych z windykacją należności oraz przygotowaniem dokumentacji firmowej (np. statutów i regulacji wewnętrznych).
 • Usługi księgowe Szczecin
  https:Działamy zawsze w zgodzie z intencją Klienta. Szczeciński zespół MICRA oferuje usługi księgowe, które z pewnością odciążą Państwa z codziennych obowiązków. W ramach obsługi możemy zająć się sprawami kadrowo-płacowymi, realizacją zadań podatkowych oraz prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów przedsiębiorstwa.
 • Obsługa kadrowo-płacowa
  https:Prowadzimy biuro rachunkowe białego rewidenta na terenie Zgierza. Świadczymy usługi w zakresie uproszczonej i pełnej księgowości. Również w ofertę naszych usług wchodzi obsługa kadrowo-płacowa przedsiębiorstw. Proponujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości naszych Klientów. Działamy w zgodzie z obowiązującymi przepisami oraz etosem zawodowym.
 • Zgłoszenie nabycia spadku
  https:Zgodnie z ustawą, o przyjęciu majątku na mocy testamentu należy powiadomić właściwy miejscowo urząd skarbowy. Prawidłowe zgłoszenie nabycia spadku odbywa się w okresie 6 miesięcy od dowiedzenia się o dziedziczeniu. Zachowanie terminu uprawnia małżonka, zstępnych oraz wstępnych do skorzystania ze zwolnienia podatkowego.
 • porady finansowe
  https:Nasza strona została poświęcona tematyce związanej z oszczędzaniem pieniędzy. Staramy się przedstawiać skuteczne i przydatne porady finansowe dotyczące codziennego życia i wydatków. Z naszych artykułów dowiesz się, jak nie przepłacić na zakupach oraz jak prawidłowo analizować i dokumentować budżet domowy.
 • Agencja ubezpieczeniowa
  https:Nie każda Agencja Ubezpieczeniowa jest w stanie przedstawić tak rozbudowaną ofertę, złożoną z ciekawie skomponowanych i przygotowanych polis. Jednak dla naszych doradców najważniejsze jest przygotowanie produktów finansowych, które byłyby w stanie uchronić Państwa przed skutkami nieprzewidzianych wydarzeń losowych. Stąd też obecność w ofercie zarówno polis mieszkaniowych, firmowych, jak i indywidualnych. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - nasi specjaliści są w stanie doradzić i wskazać dopasowane rozwiązanie.
 • Ttłumaczenia biznesowe
  https:Możemy przetłumaczyć dla Twojej firmy dokumenty, regulaminy, materiały promocyjne czy filmy korporacyjne. Nasze tłumaczenia biznesowe nie ograniczają się do konkretnej branży, dlatego może zgłosić się do nas praktycznie każdy. W naszym biurze - KPTłumaczenia - zatrudniamy ekspertów, którzy znają bieżące trendy i potrafią działać na nowoczesnych narzędziach stosowanych przez przedsiębiorstwa. Zajmiemy się także przekładem specjalistycznym - dotyczącym zawodów prawniczych czy też finansowych.
 • Niszczarki biurowe
  https:W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości urządzenia oraz akcesoria, a wśród nich profesjonalne niszczarki biurowe, pochodzące od najlepszych producentów w branży. Sprzęty te pozwalają na szybką utylizację dokumentów, znacznie usprawniając pracę. Posiadamy szeroki wybór modeli o różnych parametrach i cenach, zapraszamy!
 
2023 © prra.