• www.pmexperts.pl - analiza biznesowa
  https:Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest prowadzenie profesjonalnego doradztwa dla firm i klientów indywidualnych, w ramach którego prowadzimy dla naszych klientów także działania, jakie obejmuje analiza biznesowa. Wykonywana przez naszych specjalistów analiza biznesowa pozwoli ocenić dojrzałość projektową Państwa firmy.
 • Usługi kancelarii Wolff & Sieniawski
  www.ws-kancelaria.plPoszukujesz porady, która pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości związane z kierunkiem realizacji i konsekwencjami poszczególnych czynności prawnych? Usługi Kancelarii Wolff & Sieniawski to nie tylko możliwość skorzystania z konsultacji, ale również podjęcia stałej współpracy (podejmujemy się prowadzenia różnych spraw).
 • Zakładanie spółek
  www.grandnova.com.plDbamy przede wszystkim o to, aby wszyscy nasi Klienci mieli możliwość dynamicznego rozwijania się - już od pierwszego momentu istnienia nowej firmy. Dlatego też jedną z kluczowych usług jest wsparcie w trakcie zakładania spółek. Jesteśmy w stanie zatroszczyć się o sprawny i dynamiczny przebieg wszystkich procedur rejestracyjnych.
 • Nowe prawo restrukturyzacyjne kancelaria
  tir.tomczak.plZajmujemy się wspieraniem podmiotów gospodarczych o różnej wielkości oraz zajmujących się działalnością w rozmaitych branżach. Głównym aspektem naszych działań jest praktyka korporacyjna, ale specjalizujmy się także w wielu wąskich dziedzinach, takich jak np. nowe prawo restrukturyzacyjne. Kancelaria Tomczak i Partnerzy Spółka Adwokacka omawia m. in. zmiany w kwestiach upadłościowych.
 • Wynajem długoterminowy samochodów
  https:Spełniamy oczekiwania naszych Klientów, ponieważ oferujemy profesjonalny wynajem długoterminowy samochodów, w trakcie którego nie ponosicie Państwo żadnych dodatkowych kosztów eksploatacyjnych. Na naszą flotę składają się tylko w pełni sprawne i posiadające profesjonalną dokumentację pojazdy osobowe, w których łatwo czuć się komfortowo i bezpiecznie.
 
2018 © prra.