• Usługi kancelarii Wolff & Sieniawski
  www.ws-kancelaria.plWiele osób poszukuje wsparcia radcy prawnego, który byłby w stanie nie tylko udzielić porady, dokonać rzetelnej analizy sprawy, sporządzić stosowne wnioski, odwołania lub pozwy, ale także będzie w stanie podjąć się reprezentowania Klienta przed sądem zarówno w sprawach cywilnych, gospodarczych, jak i rodzinnych. Kancelaria Wolff & Sieniawski świadczy usługi związane z kompleksową opieką. Podejmujemy się także działań związanych z windykacją należności oraz przygotowaniem dokumentacji firmowej (np. statutów i regulacji wewnętrznych).
 • Usługi księgowe Szczecin
  www.biuro-rachunkowe-szczecin.comDziałamy zawsze w zgodzie z intencją Klienta. Szczeciński zespół MICRA oferuje usługi księgowe, które z pewnością odciążą Państwa z codziennych obowiązków. W ramach obsługi możemy zająć się sprawami kadrowo-płacowymi, realizacją zadań podatkowych oraz prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów przedsiębiorstwa.
 • Axa direct
  https:Dzięki kalkulatorowi i porównywarce klienci mogą łatwo sprawdzić czy oferta towarzystwa ubezpieczeniowego AXA Direct jest ofertą, która najbardziej się opłaca. To towarzystwo proponuje polisy majątkowe i na życie. Klienci powinni pamiętać, że w razie zakupu przez internet, firma oferuje piętnastoprocentowy rabat.
 • Ubezpieczenie działalności gospodarczej
  https:Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż polis. Wśród produktów, które oferujemy naszym klientom dostępne jest ubezpieczenie działalności gospodarczej. Tego typu produkt dedykowany jest dla osób, które prowadzą własne firmy i chcą się w ten sposób uchronić, np. przed kradzieżą sprzętu i maszyn.
 • Biuro rachunkowe
  https:Rzetelne i profesjonalne doradztwo podatkowe - to właśnie ono jest jedną z usług realizowanych przez nasze biuro rachunkowe. Dzięki niemu możliwe jest tworzenie wymaganych zestawień rozliczeniowych, jakie kierowane są rok rocznie przez przedsiębiorstwa do Urzędów Skarbowych oraz wskazywanie na nieprawidłowości.
 • formatowanie warunkowe
  https:Dzięki opcji personalizacji, jaką jest formatowanie warunkowe, można dostosować wygląd i działanie arkusza programu, do potrzeb swojej firmy czy działu. Polega to na zmianie sposobu wyświetlania pól, wedle wcześniej wprowadzonych instrukcji. Zmian w ustawieniach może dokonywać właściciel lub administrator danego arkusza.
 
2021 © prra.