• Analiza biznesowa
  https:Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest prowadzenie profesjonalnego doradztwa dla firm i klientów indywidualnych, w ramach którego prowadzimy dla naszych klientów także działania, jakie obejmuje analiza biznesowa. Wykonywana przez naszych specjalistów analiza biznesowa pozwoli ocenić dojrzałość projektową Państwa firmy.
 • Usługi kancelarii Wolff & Sieniawski
  www.ws-kancelaria.plPoszukujesz porady, która pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości związane z kierunkiem realizacji i konsekwencjami poszczególnych czynności prawnych? Usługi Kancelarii Wolff & Sieniawski to nie tylko możliwość skorzystania z konsultacji, ale również podjęcia stałej współpracy (podejmujemy się prowadzenia różnych spraw).
 • Wycena nieruchomości Kraków
  byrska.plPrzed wystawieniem mienia na sprzedaż, warto zorientować się w cenniku tego typu obiektów, biorąc pod uwagę wszystkie uwarunkowania rynkowe. Dominika Byrska Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego to przedsiębiorstwo, które zajmie się szacunkiem wartości domu, mieszkania oraz innych obiektów na terenie Krakowa i okolic. Dokonywana przez nas wycena nieruchomości i operaty szacunkowe mogą służyć takim celom jak zabezpieczenie wartości (kredyty hipoteczne), wystawienie na sprzedaż, postępowanie sądowe, ubezpieczeniowe oraz wiele innych.
 • Usługi księgowe Szczecin
  www.biuro-rachunkowe-szczecin.comDziałamy zawsze w zgodzie z intencją Klienta. Szczeciński zespół MICRA oferuje usługi księgowe, które z pewnością odciążą Państwa z codziennych obowiązków. W ramach obsługi możemy zająć się sprawami kadrowo-płacowymi, realizacją zadań podatkowych oraz prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów przedsiębiorstwa.
 
2019 © prra.