• Proteza piersi
  https:Nasza firma powstała między innymi z myślą o kobietach, które utraciły piersi. Dlatego też w naszym asortymencie znajdują się protezy piersi, które sprawią, że kobiety po mastektomii zyskają wyższą akceptację swojego ciała oraz poczują się bezpiecznie i komfortowo. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.
 • Dezynfekcja pędzli do makijażu
  https:Nie wszystkie kobiety zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest utrzymywanie w czystości gąbek i szczotek do twarzy. Dezynfekcja pędzli do makijażu powinna być nieodzowną czynnością podczas malowania twarzy. Z naszego artykułu dowiesz się, skąd na tych przyborach biorą się zarazki oraz dlaczego nieczyszczenie szczotek i gąbek jest tak szkodliwe dla zdrowia.
 • Opakowania plastikowe
  www.mch.com.plPotrzebne Ci tanie, lekkie i solidne opakowania plastikowe - nasza oferta jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, które pozwalają nam na utrzymanie wysokiej jakości produktów. Wybierając nasze opakowania z tworzyw sztucznych możesz być pewien, że nie zawiedziesz się ich doskonałą funkcjonalnością.
 • Mezoterapia
  www.daliachrzanowska.plW naszym gabinecie medycyny estetycznej i dermatologii dbamy o skórę naszych pacjentów. Jednym wykonywanych u nas zabiegów jest mezoterapia. Polega na wstrzyknięciu przez lekarza substancji leczniczej w miejsce dotknięte schorzeniem. Terapia pomaga w walce z cellulitem, rozstępami oraz zwiotczeniem.
 • Narzędzia chirurgiczne
  www.medinox.plEMBE Medinox oferuje profesjonalne narzędzia chirurgiczne, charakteryzujące się solidnością materiału oraz niezawodnością w każdej sytuacji. Proponujemy zawsze sprawdzone rozwiązania, atrakcyjne warunki współpracy oraz fachowe doradztwo, w doborze odpowiednich sprzętów. Zapraszamy zatem wszystkie osoby, zainteresowane naszą ofertą, do zapoznania się oraz skorzystania z niej, choćby dziś! Nasze produkty to również najwyższa jakość oraz praktyczność w zastosowaniu - zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych do kontaktu.
 • Wózki inwalidzkie dziecięce spacerowe
  www.habitusbc.com.plNasze akcesoria są przeznaczone zarówno dla osób z niepełnosprawnościami, jak i dla ich opiekunów lub asystentów. Proponujemy między innymi wózki inwalidzkie dziecięce spacerowe, wyposażone w pałąk dla osoby prowadzącej lub posiadające funkcję regulowanych wymiarów siedziska. Prezentowane pojazdy rehabilitacyjne mają za zadanie zachęcać użytkownika do aktywności podczas przebywania na dworze.
 • skanowanie zębów
  www.suliborski.comNowoczesne technologie umożliwiają już dokonanie oceny stanu jamy ustnej bez konieczności pobierania wycisków. Wykonuje się po prostu skanowanie zębów, a otrzymane dane służą do przygotowania dopasowanych uzupełnień ubytków. Co więcej, dane z systemu można przesłać przez Internet do innej pracowni protetycznej, która również korzysta z danego programu.
 • Meridian
  https:Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, w której posiadamy towary znanego producenta akcesoriów medycznych Meridian. Wśród nich znajdą Państwo gumowe bezogniowe bańki akupunkturowe. Znajdują zastosowanie w bezpiecznym przeciwdziałaniu różnym schorzeniom. Dzięki swojej uniwersalności mogą być wykorzystywane w domowym zaciszu.
 
2019 © prra.