• Kosmetyczka - Szczecin
  www.lasercosmetica.plNasza kosmetyczka ze Szczecina oferuje zabiegi oraz liczne porady dotyczące urody. Jako profesjonalna kosmetyczka ze Szczecina możesz być pewna, że usługi świadczone w naszym salonie urody stoją na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, która jest dostępna na naszej stornie internetowej.
 • Johnson & Johnson Poland
  www.jnjpoland.plFirma Johnson & Johnson Polska Sp. z o.o. przygotowała ofertę skierowaną do sektora medycznego i konsumenckiego. W oparciu o nasze credo, dostarczamy klientom produkty najwyższej jakości, zachowując jednocześnie ich atrakcyjne ceny. Już miliony rodzin na całym świecie obdarzyły nas zaufaniem, stosując serie preparatów sygnowanych logo Johnson & Johnson.
 • Operacja plastyczna nosa w Luxmed
  www.luxmed.plDla osób, którym nie do końca podoba się kształt ich nosa przygotowana została specjalistyczna oferta Luxmed. Operacja plastyczna nosa, którą mogą Państwo odbyć w naszej klinice to z pewnością rozwiązanie z najwyższej półki. Gwarantujemy satysfakcję. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Luxmed.
 • Protezy piersi
  www.bogadar.plNasza firma powstała między innymi z myślą o kobietach, które utraciły piersi. Dlatego też w naszym asortymencie znajdują się protezy piersi, które sprawią, że kobiety po mastektomii zyskają wyższą akceptację swojego ciała oraz poczują się bezpiecznie i komfortowo. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.
 • Ortodoncja bez ograniczeń wiekowych
  www.primadent.com.plWady zgryzu, takie jak tyłozgryz, stłoczenie zębów, nadwyżka lub za mała ich ilość, mogą wynikać z różnych czynników. Od genetycznych skłonności, przez nocny bruksizm, po efekt uderzenia. Ortodoncją w Warszawie zajmują się specjaliści, wykorzystujący aparaty, dzięki którym znów będziecie mieć Państwo piękny uśmiech.
 • http://destinationgoodhealth.com
  www.destinationgoodhealth.comUmowa transgraniczna umożliwia Polakom wyjazdy do krajów Unii Europejskiej w celu poddania się diagnozie i zabiegom medycznym. My pomagamy uzyskać zwrot kosztów leczenia za granicą. Doradzamy jak spełnić wymogi formalne, jakie dokumenty będą Państwu niezbędne. Na życzenie organizujemy pomoc tłumacza.
 • Neuropatia cukrzycowa
  instytutleczeniabolu.plOsłabienie czucia, odruchów głębokich, zanik mięśni, drętwienie, pieczenie, ból - są to klasyczne objawy neuropatii cukrzycowej. Jest to schorzenie klasycznie występujące jako powikłanie u osób cierpiących na cukrzycę. Może dotknąć każdego pacjenta, niezależnie od tego, czy jest monitorowany i zażywa leki.
 • Ssaki medyczne
  www.oddychasz.plW asortymencie przygotowanym przez nasz sklep internetowy znajdziecie sprzęt, który doskonale sprawdzi się podczas opieki nad pacjentem - zarówno w szpitalach, jak i w trakcie jego pobytu w domu. BJESKA S.J. ma do zaoferowania m. in. doskonałe ssaki medyczne, które pozwalają na odprowadzanie wydzielin.
 • Akupunktura
  warszawa-psychiatra.plCoraz częściej tradycyjne metody terapeutyczne są wykorzystywane jako środki wspomagające dla konwencjonalnych zabiegów. Najlepszym przykładem jest akupunktura, którą stosuje się w przypadku wielu dolegliwości. Na stronie internetowej gabinetu lek. med. Adriany Kalickije-Owerskiej z Warszawy znajduje się pełna lista zastosowań.
 • Wysokochłonne pieluchomajtki
  seni.plWiele dorosłych osób miewa kłopoty urologiczne. W związku z tym naszym klientom oferujemy wysokochłonne pieluchomajtki, które można nosić w każdej sytuacji. Dzięki naszym artykułom poradzisz sobie ze wstydliwym problemem, jakim jest nietrzymanie moczu, a przy tym będziesz czuł się niezwykle komfortowo.
 
2017 © prra.