• Operacja plastyczna nosa w Luxmed
  www.luxmed.plDla osób, którym nie do końca podoba się kształt ich nosa przygotowana została specjalistyczna oferta Luxmed. Operacja plastyczna nosa, którą mogą Państwo odbyć w naszej klinice to z pewnością rozwiązanie z najwyższej półki. Gwarantujemy satysfakcję. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Luxmed.
 • Protezy piersi
  https:Nasza firma powstała między innymi z myślą o kobietach, które utraciły piersi. Dlatego też w naszym asortymencie znajdują się protezy piersi, które sprawią, że kobiety po mastektomii zyskają wyższą akceptację swojego ciała oraz poczują się bezpiecznie i komfortowo. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.
 • Ortodoncja bez ograniczeń wiekowych
  www.primadent.com.plWady zgryzu, takie jak tyłozgryz, stłoczenie zębów, nadwyżka lub za mała ich ilość, mogą wynikać z różnych czynników. Od genetycznych skłonności, przez nocny bruksizm, po efekt uderzenia. Ortodoncją w Warszawie zajmują się specjaliści, wykorzystujący aparaty, dzięki którym znów będziecie mieć Państwo piękny uśmiech.
 • Ssaki medyczne
  https:W asortymencie przygotowanym przez nasz sklep internetowy znajdziecie sprzęt, który doskonale sprawdzi się podczas opieki nad pacjentem - zarówno w szpitalach, jak i w trakcie jego pobytu w domu. BJESKA S.J. ma do zaoferowania m. in. doskonałe ssaki medyczne, które pozwalają na odprowadzanie wydzielin.
 • Wysokochłonne pieluchomajtki
  https:Wiele dorosłych osób miewa kłopoty urologiczne. W związku z tym naszym klientom oferujemy wysokochłonne pieluchomajtki, które można nosić w każdej sytuacji. Dzięki naszym artykułom poradzisz sobie ze wstydliwym problemem, jakim jest nietrzymanie moczu, a przy tym będziesz czuł się niezwykle komfortowo.
 • Dezynfekcja pędzli do makijażu
  prawdziwadezynfekcja.plNie wszystkie kobiety zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest utrzymywanie w czystości gąbek i szczotek do twarzy. Dezynfekcja pędzli do makijażu powinna być nieodzowną czynnością podczas malowania twarzy. Z naszego artykułu dowiesz się, skąd na tych przyborach biorą się zarazki oraz dlaczego nieczyszczenie szczotek i gąbek jest tak szkodliwe dla zdrowia.
 • Strzykawki jednorazowe
  https:Niektóre lekarstwa wykazują największą skuteczność, kiedy podawane są dożylnie, podskórnie lub domięśniowo. W naszej ofercie znajdą Państwo strzykawki jednorazowe o różnych pojemnościach oraz sterylne igły iniekcyjne, które będą dużym ułatwieniem dla osób zmuszonych do samodzielnego dokonywania zastrzyków.
 • Chleb naturalny
  https:Posiadamy w swojej ofercie pyszne i zdrowe pieczywo ekologiczne, także dla osób, które są na diecie bezglutenowej. Proponujemy chleb naturalny, wykonany z prawdziwej, pełnoziarnistej mąki, bez dodatku konserwantów i sztucznych składników. Posiadamy również spory wybór bułek wiejskich, a także bagietek.
 
2018 © prra.