• Farmacja studia
  https:Wiele osób marzy o tym, aby ukończyć przyszłościowy i dobrze zapowiadający się kierunek. Jednym z takich niewątpliwie jest farmacja. Studia są wymagające i adresowane szczególnie do osób pasjonujących się chemią. Jeżeli myślisz o tym jako o sposobie na życie, znajdź uczelnię z najlepszymi opiniami dla tego kierunku.
 • klasyfikacja śródroczna 2021
  https:Przez pandemię koronawirusa wiele rzeczy zmieniło się w działaniu szkół. Nie każdy dobrze radzi sobie z obecną sytuacją, dlatego warto zadbać o odpowiednie przeszkolenie nauczycieli. Aby klasyfikacja śródroczna 2021 nie była problemem, zachęcamy do skorzystania z naszego kursu, w trakcie którego przedstawimy podstawowe zasady oceniania uczniów.
 • Szkolenia na wózki widłowe
  https:Organizujemy między innymi kursy dla rolników oraz prowadzimy doradztwo biznesowe. Polecamy również szkolenia na wózki widłowe przeznaczone dla osób, które ukończyły szkołę zawodową oraz posiadają prawo jazdy. Na naszej stronie znajdziesz formularz zgłoszeniowy niezbędny do przystąpienia do kursu online i praktycznego.
 • rekrutacja pracowników
  https:Z pewnością każdy, kto poszukiwał lub wciąż poszukuje pracy zauważył, że w dzisiejszych czasach bardzo trudno jest trafić na rozmowę kwalifikacyjną bezpośrednio do pracodawcy, który daje ogłoszenie do gazety czy serwisów internetowych dotyczące poszukiwanych kandydatów na wolne stanowiska. Rekrutacja pracowników przebiega długo i skrupulatnie. Nie u nas - sprawdznas!
 
2021 © prra.