• Rekrutacja pracowników z Ukrainy
  folga.com.plJeśli Twoje przedsiębiorstwo ma problemy ze znalezieniem doświadczonych ekspertów oraz obsadzeniem stanowisk nie tylko kluczowych, ale również szeregowych, zapraszamy serdecznie do wizyty na stronie internetowej agencji zatrudnienia Folga. Jest to biuro zajmujące się rekrutacją pracowników z Ukrainy oraz cudzoziemców z innych krajów. Pomaga ono znaleźć nie tylko osoby do pracy fizycznej, ale także wykwalifikowanych budowlańców, architektów i innych ekspertów, którzy zapełnią lukę w Państwa firmie.
 • Tablice multimedialne
  https:W naszej bogatej ofercie dedykowanej przede wszystkim placówkom edukacyjnym znajdziecie Państwo nowoczesne, reagujące na dotyk tablice multimedialne. Posiadamy zarówno modele o standardowych wymiarach, jak i warianty panoramiczne. Nasze interaktywne urządzenia są kompatybilne z większością krótkoogniskowych projektorów. Ponadto nasze produkty umożliwiają wcześniejsze przygotowanie zajęć oraz zapisanie materiałów w pamięci urządzenia. Oferujemy Państwu doskonały sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach.
 • Kurs na wózki widłowe
  https:Wiele firm poszukuje ośrodka, który byłby w stanie przeszkolić ich personel oraz przygotować kadrę do nowych, wymagających specjalnych uprawnień zadań. Dlatego też naszą ofertę wzbogacił również kurs na wózki widłowe. Zajęcia opierają się na solidnych, teoretycznych filarach oraz zapoznaniu uczestników zarówno z zasadami bezpiecznej obsługi pojazdu, jak i jego możliwościach. Jednak dbamy też o praktyczne przygotowanie, które realizujemy poprzez godziny ćwiczeń oraz zadań, które wykonują nasi kursanci.
 • Pisanie prac licencjackich
  https:Witamy w naszym zespole redakcyjnym. Oferujemy pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych z wielu dziedzin humanistycznych i nie tylko. Nasza współpraca obejmuje m.in. wybór tematu, przygotowanie konspektu i literatury, a następnie korektę redakcyjną. Nie stresuj się obroną dyplomu!
 
2018 © prra.